...
dříve než začnete stavět...

KDO JSME?

Společnost MO ATELIER s.r.o. byla založena v roce 2011. Od zahájení svého působení se společnost MO ATELIER s.r.o. zabývá zajišťováním veškerých prací ve stavebnictví od přípravy lokality až po kolaudaci.

NABÍZÍME VÁM...

Projektová kancelář MO ATELIER s.r.o. nabízí kompletní služby v oblasti stavebních projektů.

CO ZÍSKÁTE?

Společnost MO ATELIER s.r.o. má dnes ve svých řadách sedm stálých pracovníků, kteří tvoří sehraný tým o velikosti, která je početně optimální pro vzájemnou koordinaci prací na projektu.

AKTUALITY

08.08.2022:
Hledáme posily do našeho týmu na pozici Projektant/projektantka pozemních staveb. Více zde.
20.07.2022:
SŽDC Veselí nad Lužnicí: Zúčastnili jsme se slavnostního otevření zrekonstruované výpravní budovy v železniční stanici Veselí nad Lužnicí. Celková atmosféra budovy a skloubení starého s novým je ohromující. Jsme rádi, že jsme se na této výjimečné akci podíleli projektovou přípravou. Doufáme, že uživatelům a cestujícím návštěva stanice zlepší den tak, jako ho zlepšila nám. Fotogalerie
24.03.2022:
Form Factory Fitness Club Pankrác - Investor nás oslovil se svou vizí a my mu ji pomohli převést do reality v podobě moderní posilovny s atraktivním designem v atraktivní lokalitě. Na projektu jsme se podíleli od prvotního provozního schématu přes projektovou dokumentaci, povolení stavby a autorské dozory až po zkolaudování. Podívejte se, jak to celé dopadlo.
02.03.2022:
V Praze Pitkovicích se nově staví polyfunkční dům s prostorem pro budoucí mateřskou školu, obchody, multifunkční sál a lékařské zázemí. Společně s Hromek Atelier s.r.o. jsme se podíleli na projektové dokumentaci pro společné povolení. Další fotografie z průběhu stavby budou následovat.
02.11.2021:
Podíleli jsme se na další revitalizaci a modernizaci klientské zóny ČSOB. Nová část druhého patra pobočky ČSOB Ligna na Václavském náměstí je provedena v elegantním stylu s promyšlenou dispozicí v rámci otevřeného prostoru. Nově klientská zóna disponuje i SinglePointy, PrivateBoxy a jednoduchým, leč elegantním klientským zázemím. Jako vždy Vám přinášíme i fotografie realizace
26.07.2021:
Mateřská škola v Klínci je již oblečena v novém. Budova prošla celkovou revitalizací, ke které jsme zajišťovali dokumentaci. Ve fotografiích se můžete podívat na původní stav, architektonickou studii a to jak školka vypadá teď. Doufáme, že se bude líbit.
23.06.2021:
Bytový komplex Park Wolkerova je již ve výstavbě, MO Atelier zajišťoval projektovou dokumentaci a potřebná povolení. Nahlédněte i na fotografie z realizace.
19.02.2021:
Pobočka ČSOB v ulici Dejvická prošla kompletním redesignem. Oblékla nový estetický kabát podle aktuálního stylu poboček a sluší ji. MO Atelier zajistil kompletní projektovou přípravu a řešení průběžných požadavků investora během výstavby. Výsledek můžete vidět na fotografiích.
16.12.2020:
Vážení obchodní partneři, kolegové a přátelé,
rádi bychom vám touto cestou poděkovali za vaši přízeň v uplynulém roce a popřáli krásné a pohodové prožití svátků vánočních a úspěšný rok 2021.

Dále bychom Vás rádi upozornili, že v období 17.12.2020 – 10.1.2021 budeme všichni mimo kancelář.

Těšíme se na společná setkání v příštím roce.

Kolektiv MO Atelier s.r.o.

18.11.2020:
V úzké spolupráci s investorem postupujeme v navrhování přístavby a nástavby Základní školy a Mateřské školy Doksy.

Vy se teď můžete podívat, jak by to celé mohlo vypadat.

Mateřská škola bude obohacena o další patro a oba objekty budou propojeny. Prostory spojující ZŠ a MŠ Doksy v sobě skýtají rozšířenou jídelnu a také zázemí pro školu.

Zároveň nám poskytují půdu pro střešní zahradu. Takzvaná zelená střecha je k objektům přidána pro co nejvýhodnější práci s prostorem a zároveň stavbě dodává na velkoleposti.

Vše můžete posoudit na našich vizualizacích...
18.09.2020:
Pro klienta to nejlepší. Tímto heslem jsme se řídili při projektu revitalizace klientské části objektu prodejny ojetých vozidel ČSOB leasing v Čakovicích. Věříme, že byla velmi zdařilá... Co vy na to?
12.08.2020:
V Praze se pro Vás připravuje nový sportovní areál se skateparkem! Další místo, kde si můžete zasportovat a po práci oddechnout na bruslích, skejtu, koloběžce nebo třeba na lezecké stěně. MO Atelier připravil v úzké spolupráci s investorem studii a zpracovává dokumentaci. Těšíme se na výsledek. Fotogalerie prozradí více ...
01.07.2020:
Další naše projektová dokumentace získává reálnou podobu stavby. Hala Zápy - seznamte se....
30.05.2020:
Když jsou dvě podlaží málo, přidáme třetí. Naprojektovali jsme třetí podlaží budovy KAESER Kompressoren. Po zajištění kompletního povolovacího procesu v režii našeho atelieru se již staví a my se těšíme na výsledek.
25.5.2020:
Pečlivá příprava projektové dokumentace, úspěšné zajištění veškerých inženýrských činností, povolovací proces pro výstavbu i zprovoznění pobočky ČSOB Lidická. Vše mělo svůj výsledek a my tak můžeme znovu prezentovat naši práci. Propracovaná změna dispozic v interiéru a charakteristický design poboček ČSOB společně vytváří prosvětlené a vzdušné prostory, ze kterých osobně máme radost. Zároveň naši projektanti kladli důraz i na detaily v oblasti principů fungování celé pobočky, aby se dosáhlo co nejefektivnějšího a přitom nejpohodlnějšího užívání celé pobočky. Proto také věříme, že stejné nadšení z výsledku s námi budou sdílet návštěvníci i zaměstnanci bankovní pobočky. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
24.04.2020:
Náš projektový návrh na revitalizaci objektů Q7 a Q8 v Měšicích dostává reálnou podobu. Provádí se kompletní zateplení a stavební úpravy, které pozvednou objekty do současných energetických standardů. Brzy a s potěšením přineseme další fotografiedokončených staveb.
11.03.2020:
Přinášíme fotografie z průběhu revitalizace pobočky ČSOB v Praze 5, která byla navržena a povolena naším ateliérem. V horizontu jednotek týdnů budeme připravovat kolaudaci a představíme fotografie dokončené stavby.
02.03.2020:
Je nám ctí, že do našeho ateliéru byla vložena důvěra při zřizování nového sídla společnosti Kodys. V souladu s požadavky klienta jsme připravili projekt na třípodlažní administrativní budovu se zohledněním specifických požadavků klienta, a to od prvotní studie přes projektovou dokumentaci pro získání legislativního rámce výstavby a jeho zajištění až k úspěšnému zajištění kolaudace areálu. Věříme, že precizní zadání spolu s řádně zpracovanou dokumentací, kvalitně provedenou výstavbou a pravidelným dozorem při výstavbě jsou zárukou budoucího bezproblémového užívání nově zrealizované nemovitosti. Těšíme se na případnou další spolupráci.

Více v referencích...
24.01.2020:
Pobočka ČSOB Teplice Kollárova se převléká do nového kabátu. V rámci námi zpracované dokumentace a zajištěného povolení byla zrealizována výměna hlavního vstupního portálu pobočky i vstupu pro zaměstnance. Trvale přístupná klientská zóna s bankomaty je nyní vzdušnější a prostornější. Další práce budou následovat a již nyní se těšíme, až přineseme další fotogalerii. Na snímcíchje možné porovnat původní a nové řešení vstupu.
01.01.2020:
Krátké ohlédnutí za akcemi, na kterých jsme se v uplynulém roce 2019 podíleli. Nezapomněli jsme ani na podporu sportu, kultury a ani na děti a seniory.

Všem našim klientům i dodavatelům děkujeme za celoroční spolupráci a těšíme se na pokračování úspěšné spolupráce i v roce 2020. Děkujeme...

19.12.2019:
Vážení obchodní partneři, kolegové a přátelé,

rádi bychom vám touto cestou poděkovali za Vaši přízeň v uplynulém roce a popřáli krásné a pohodové prožití svátků vánočních a úspěšný rok 2020.

Dále bychom Vás rádi upozornili, že v období 23.12.2019 – 5.1.2020 budeme všichni mimo kancelář.

Těšíme se na společná setkání v příštím roce.

Kolektiv MO Atelier s.r.o.

7.11.2019:
Detail dotváří celek. Tuto známou pravdu jsme měli možnost v praxi předvést v úzké součinnosti s Městskou částí Praha 14 na dotvoření parteru a zajištění bezbariérového vstupu do kostela Svatého Jiřího v Hloubětínské ulici v Praze. Citlivým zapracováním vstupní rampy do již realizovaného parteru sousedního objektu došlo k propojení stávající komunikace, komunitního centra a kostela sv. Jiřího při zachování všech platných vyhlášek a norem. Tímto projektem relativně malé části a jeho následnou realizací dodavatelskou organizací se docílilo možnosti smysluplného a funkčního využití řešeného prostranství. Více v referencích...
01.11.2019:
Tento týden byla po revitalizaci znovu uvedena do provozu pobočka ČSOB v centru Žatce. Cílem námi zpracovaného projektu bylo vytvoření nové samoobslužné zóny s kombinací vkladového a výběrových bankomatů. Klientská část pobočky svou revitalizací získala svěží nádech a optickou prostornost při dodržení současných designových standardů banky. Více v referencích.
24.10.2019:
I malý projekt může přinést ohromnou radost. Pro obyvatele v části Radotína byla v uplynulých měsících zrealizována bezbariérová autobusová zastávka, která nahradila neudržovatelný a poškozený trávník a zejména zvýšila bezpečnost chodců v této lokalitě. Současně zahajujeme ve spolupráci s Úřadem městské části Praha 16 přípravu projektové dokumentace na dalších zastávkách zlepšujících dopravní obslužnost v lokalitě . Věříme, že cestující jsou i po několikaměsíčním provozu stále nadšeni a tato zastávka jim každé ráno zlepší náladu :-)
Výsledek naší práce naleznete ve fotogalerii.
15.10.2019:
Dnes proběhlo místní šetření spojené s kolaudací areálu Prodejní sklady Dobřejovice 2. V blízké budoucnosti očekáváme vydání kolaudačního souhlasu a v rámci tohoto areálu bude zahájen plnohodnotný provoz. Více v referencích.
30.08.2019:
Dnešního dne byl vydán kolaudační souhlas na Prodejní sklady Nehvizdy, kde jsme v úzké spolupráci s investorem zajistili kompletní servis od projektu přes povolení až ke dnešní kolaudaci. Věříme, že další obdobné projekty budou následovat a přejeme spokojené nájemce obchodních jednotek. Více v referencích.
14.08.2019:
Další pobočka ČSOB je po kolaudaci. Námi zajištěné stavební povolení spolu s projektovou dokumentací byly základem realizace stavebních úprav, které po zdárné kolaudaci budou opět sloužit spokojeným klientům. Více v referencích.
28.07.2019:
Byty čekají na nastěhování. Dnešní kolaudace byla jedním z posledních krůčků k finálnímu dokončení objektu QUO IV v Benešově. Byty provedené ve vysokém uživatelském standardu a nebytový parter plynule navazují na předchozí zástavbu a dotváří tak koncepci celé ulice. Bylo nám potěšením podílet se projektovou dokumentací na této akci.
24.07.2019:
Další podlaží je na světě. Na výstavbě administrativní budovy společnosti KODYS bylo dle naší dokumentace zrealizováno další podlaží objektu a postupuje se dál. Přikládáme aktuální fotografie zachycující přípravu na betonáž dalšího podlaží, průčelí a dvorní fasádu objektu. Setkáme se u dalšího podlaží :-)
20.06.2019:
Výstavba nové administrativní budovy firmy KODYS pokračuje velmi svižným tempem. Jak je patrné z fotografií, během několika dnů budou zahájeny práce na dalším podlaží. O dalším postupu stavby řešené podle naší projektové dokumentace budeme dále informovat.
05.06.2019:
V uplynulých dnech byla v souladu s naší dokumentací dokončena realizace opatření proti vlhkosti a nově vytvořena gymnastická tělocvična v objektu ZŠ Jiráskova v Benešově. Součástí akce byla i revitalizace technického zázemí školy. Žákům i pedagogům přejeme bezproblémové užívání vzniklého prostoru. Více v referencích.
31.5.2019:
V souvislosti s naší finanční podporou knihy Chaty a útulně v Malej Fatre jsme byli pozváni na slavnostní akci spojenou s vernisáží výstavy 110 let vrúteckého sportu. Těšíme se na hezké počasí a spoustu příjemných lidí, kteří se budou účastnit slavnostního křtu této publikace. Pozvánka zde.
29.05.2019:
Výstavba třetí haly areálu Prodejní sklady Dobřejovice se již dostala do své druhé poloviny. Pro investora jsme zajistili kompletní projektovou dokumentaci a inženýrskou činnost a předpokládáme v blízké době zahájení kroků vedoucích ke kolaudaci.
21.05.2019:
V Doksech u Kladna jsme v minulosti projektovali a projednávali stavbu zázemí fotbalového hřiště spolu s komunitním centrem, ve kterém se sdružují nejen sportovci, ale většina obyvatel obce. S odstupem času přinášíme fotografie dokončené stavby v okamžiku před předáním do finálního užívání.
11.05.2019:
Pro soukromého investora jsme navrhli a zajistili statické podchycení stropu a otevření dispozice, ve které byl realizován nový interiér obývacího pokoje, jídelny a kuchyně. Nezbývá než konstatovat, že celá realizace proběhla na vysoce profesionální úrovni a výsledek odpovídá nadstandardnímu očekávání investora. Přejeme investorovi mnoho spokojených dní v renovovaném domku :-)
11.05.2019:
Čtvrteční večer byl okamžikem konáni slavnostního otevření BMW URBAN STORE v nově zrekonstruovaných prostorech Kongresového centra Praha. Podíleli jsme se na kolektivní práci jejíž výsledkem je unikátní koncept této prodejny. Děkujeme za pozvání.
28.04.2019:
Pro soukromého investora jsme zajistili kompletní legislativní rámec pro výstavbu a následně i pro řádné užívání rodinného domu. Lokalita Praha 8, Čimice. Přejeme investorovi mnoho spokojených let v nově upravené nemovitosti.
15.4.2019:
Pro stavební úpravy haly Q10 v Q Parku Měšice jsme v uplynulém týdnu na základě námi zpracované dokumentace získali stavební povolení. Jak je vidět na fotografiích, práce byly zahájeny neprodleně a bez prodlení pokračují. Těšíme se na konečné dílo a věříme, že bude minimálně stejně zdařilé jako ostatní haly realizované dle našich projektů
5.4.2019:
Dokončení bytů a obchodních prostor v objektu QUO 4 v Benešově je otázkou několika málo měsíců. Námi zpracovaná dokumentace a proaktivní přístup všech zúčastněných osob a firem je důvodem, že stavební práce probíhají dle harmonogramu. Více fotografií přineseme po úplném dokončení stavby.
2.4.2019:
V ZŠ Benešov se pokračuje v sanaci suterénních prostor. Veškeré injektáže jsou již provedeny a akce se chýlí ke konci s dokončovacími pracemi a úpravami povrchů v prostoru budoucí tělocvičny, kotelny a přilehlých technologických místnostech.
21.3.2019:
V Motole začne výstavba nového sídla společnosti KODYS. Do roka a měsíce od zadání požadavků ze strany investora jsme připravili kompletní projektovou dokumentaci od prvotní studie až po dokumentaci pro výběr zhotovitele a zajistili veškerá povolení potřebná pro odstraněné stávající stavby a výstavbu této nové budovy. Fotografie z průběhu výstavby budeme prezentovat postupně.
15.3.2019:
Děti jsou budoucnost nás všech. Proto jsme s radostí přijali zakázku na revitalizaci mateřské školy v Klínci nedaleko Prahy. Plánovaný výsledek je zřejmý na přiložené vizualizaci, na porovnání s výslednou realitou bude potřeba ještě chvilku počkat. Zatím probíhají projektové práce a inženýrská příprava.
11.03.2019:
Dobrá věc se podařila! V části parteru Kongresového centra Praha jsme zajistili kolaudaci nového showroomu Renocar BMW. Provedení tohoto showroomu je v novém konceptu BMW URBAN STORE a své návštěvníky zaujme nejen vystavenými vozy, ale i neotřelým designem. Fotografie po finální instalaci interiéru budou následovat.
05.03.2019:
V nedávné minulosti jsme zkolaudovali areál Prodejních skladů Dobřejovice a nyní přinášíme fotografie z dokončené stavby. Věříme, že noví nájemci jednotlivých jednotek budou přínosem pro investora i Obec Dobřejovice.
01.03.2019:
Mílovými kroky se společnými silami blížíme do finále a připravujeme kolaudaci. A akce? Nový showroom BMW Renocar v Praze 4...
27.02.2019:
Revitalizace vnitrobloku Mochovská po zimní přestávce pokračuje. Připravují se terénní úpravy a během několika dnů se začnou montovat dětské herní prvky. Těšíme se, až přineseme další fotografie z výstavby.
21.02.2019:
Výstavba prodejních skladů v Nehvizdech je v plném proudu. Začínají dokončovací práce v budově a zanedlouho se budou realizovat zpevněné plochy a další exteriérové stavební objekty. Dobře zpracovaný projekt a řádně zajištěná povolení se v tomto případě více než vyplácí. Další fotografie budou zanedlouho následovat.
11.2.2019:
Pobočka ČSOB v Plzni na Francouzské třídě byla předmětem stavebních a interiérových úprav spojených s celkovou modernizací a revitalizací pobočky. Na základě principů navržených zadavatelem byla zpracována projektová dokumentace, zajištěny autorské dozory a na závěr předložena dokumentace skutečného provedení. Fotografie již jen zobrazují výsledné dílo. Přejeme mnoho spokojených klientů a těšíme se na další spolupráci.
29.1.2019:
V objektu ZŠ v Benešově probíhají v souladu s naší dokumentací stavební práce na sanaci suterénních prostor. Pomocí injektáží a snižování hladiny podzemní vody studněmi se připravují suché místnosti pro potřeby školy. Další fotografie budou brzy následovat.
13.01.2019:
Koncem roku 2018 byla slavnostně otevřena pobočka ČSOB v pražském paláci ARA. Příprava projektu v památkově chráněném objektu a zejména projednání této investiční akce naší kanceláří a následně pak spolupráce s dodavatelem stavby firmou STEP a investorem na zdárné realizaci formou autorských dozorů byla ukončena úspěšnou kolaudací této akce. Bylo pro nás ctí, že jsme se mohli podílet na této akci.
08.01.2019:
Vítáme všechny v Novém roce a hned přinášíme žhavou aktualitu. Byly zahájeny stavební práce na nové akvizici společnosti Renocar v Praze. Buďte ve střehu, postupně budeme přinášet další informace a fotografie
26.11.2018:
S potěšením oznamujeme, že byla finálně dokončena a kolaudací uvedena do provozu stavba rezidenčních bytů Rezidence Kralupy a přinášíme vám několik fotografií dokončeného areálu. Novým vlastníkům přejeme příjemné bydlení.
20.11.2018:
Dnešního dne proběhlo úspěšné kolaudační řízení VZT a klimatizace na jednom z pracovišť MZd. Vlastní realizace proběhla na základě naší dokumentace a námi zajištěného legislativního rámce stavby a současně pod kontrolou v rámci autorských dozorů. Dokumentace a inženýrská činnost velice zohledňovala požadavky investora a zejména požadavky odboru památkové péče, neboť se jedná o památkové chráněnou budovu.
28.10.2018:
Přinášíme vám fotografie z další dokončené akce pro Československou obchodní banku. Ta ve svém objektu v Jablonci nad Nisou kompletně revitalizovala sociální zázemí včetně kuchyněk pro své zaměstnance a klienty. Architektonický návrh vycházející z požadavků investora na designově jednoduché řešení a dále všechny potřebné stupně projektové dokumentace jsou výsledkem práce naší kanceláře. Více v referencích.
28.10.2018:
Přinášíme fotografii z průběhu výstavby objektu QUO IV v Benešově. Stavba roste velice rychle a již teď se těšíme na další prezentaci z výstavby.
19.10.2018:
Přinášíme vám slíbené fotografie z výstavby haly 2 v Dobřejovicích. Jak je zřejmé, výstavba pokračuje mílovými kroky :-)
23.7.2018:
Podle naší dokumentace a související inženýrské činnosti byla zahájena výstavba haly v Dobřejovicích. Fotografie z průběhu výstavbybudou následovat.
21.7.2018:
S potěšením oznamujeme, že dnešního dne proběhlo místní šetření ke kolaudačnímu řízení na obchodní jednotku Kulturáček v Obchodním centru Grand Pardubice. Vydání kolaudačního souhlasu očekáváme během příštího týdne. Uživateli přejeme mnoho spokojených klientů :-)
26.06.2018:
V rámci Q parku Měšice byla zkolaudována a předána do provozu další hala. Jedná se o objekt, který byl realizován dle naší projektové dokumentace a námi zajištěného povolení. Po celou dobu výstavby byly z naší strany zajišťovány autorské dozory a následně vydána dokumentace skutečného provedení. Zajímavostí této haly je skutečnost, že se jedná o halu s vysokým požadavkem na stabilitu mikroklimatu ve všech jeho sledovatelných parametrech.
25.05.2018:
V minulém týdnu proběhlo místní šetření pro kolaudační řízení na objekt Pitkovická 17, kde bude v nejbližších týdnech otevřena ordinace praktického lékaře.Naše projektová dokumentace a námi zajištěné stavební povolení bylo výchozím parametrem pro výstavbu, která byla dle požadavků zadavatele ještě precizována v rámci kontrolních dní. Fotografie stavby odrážejí stav před zahájením vlastního kolaudačního řízení s jednou fotografií z průběhu výstavby.
20.05.2018:
Další pobočka OK Point! V souladu s námi připravenou projektovou dokumentací dle pobočkového standardu Broker Consulting byla otevřena pobočka v areálu Waltrovka na Praze 5. Přinášíme aktuální fotografie z pobočky OK Point v Praze 5.V rámci projektové přípravy byla pobočka řešena tak, aby pobočka po mnoho dalších let uspokojovala potřeby jak klientů společnosti Broker Consulting, tak i jejím zaměstnancům. Přejeme příjemnou pracovní atmosféru a mnoho spokojených klientů.
02.05.2018:
Přinášíme fotografie z výstavbynového areálu DEK Stavebniny v Praze 13, kde jsme ve spolupráci se zpracovatelem projektové dokumentace, společností TIPRO projekt s.r.o., zajistili komplexní inženýrskou činnost a již pomalu připravujeme podklady pro kolaudaci.
26.04.2018:
Nová sezóna Mistrovství Evropy v závodech do vrchu odstartovala! Dubnový Rechbergrennen zahájil letošní klání vrchařů. Petrovi Vítkovi, na jehož spideru jsou i naše barvy, přejeme úspěšné závody a umístění na těch nejvyšších příčkách…
22.04.2018:
Byt pro nového nájemníka je připraven. Praha 5 na základě naší projektové dokumentace a námi zajištěného povolení stavby dokončila stavební úpravy bytu v rezidenci Švédská. Ačkoliv se jedná o malý byt, jeho umístění v památkově chráněném objektu a provedené stavební práce z něho dělají výtečný nájemní nemovitost. Více v referencích.
28.03.2018:
Nově otevřená pobočka OK Point! Přinášíme aktuální fotografie z čerstvě zkolaudované pobočky OK Point v Praze 8 – Karlíně. Realizace pobočky byla provedena podle naší projektové dokumentace a v souladu se zajištěným stavebním povoleními. Jako i u jiných staveb byly v rámci autorských dozorů řešeny požadavky stavby tak, aby pobočka po mnoho dalších let uspokojovala potřeby jak klientů společnosti Broker Consulting, tak i jejím zaměstnancům. Přejeme mnoho spokojených klientů a příjemnou pracovní atmosféru.
27.03.2018:
Beroun může slavit! Dne 26.3.18 po několikaměsíční rekonstrukci byla opětovně otevřena pobočka ČSOB a Poštovní spořitelny na Husově náměstí přímo v centru Berouna. Veškeré práce byly prováděny na základě naší projektové dokumentace a v souladu se zajištěnými povoleními na stavební úpravy. V rámci autorských dozorů byly řešeny finální detaily a specifické prvky pobočky tak, aby další roky spokojeně sloužila jak klientům banky, tak i jejím zaměstnancům. Přejeme mnoho spokojených klientů a příjemnou pracovní atmosféru. Více v referencích.
20.03.2018:
S radostí přinášíme informaci, že podle naší projektové dokumentace byla dokončena hala Nupaky 4. Její návrh, povolení a realizace byly otázkou necelého roku a čtvrt. Jedná se o další z hal zpracovaných pro našeho dlouhodobého zadavatele. Více v referencích.
19.03.2018:
Doplnili jsme aktuální fotografiepro halu Nupaky 3
16.03.2018:
Dnes proběhlo pod naší taktovkou úspěšné kolaudační řízení na redesignovanou pobočku ČSOB v Berouně. Aktuální fotografie odrážejí stav před dokončením interiérového vybavení. V krátké době budou prezentovány finální fotografie z pobočky v plném provozu.
14.03.2018:
Stavba servisních stání pro vozidla CNG v ČSAD Tišnov pokračuje. Fotografie z výstavby ukazují, že dokončení již je otázkou velmi krátké doby. Další příspěvek k této akci přineseme při celkovém dokončení a uvedení do provozu.
13.03.2018:
Přinášíme vám čerstvé fotografie z průběhu výstavby ordinací v obci Čestlice. Stavba pokračuje dle harmonogramu a již se těšíme, až budeme moci zveřejnit další snímky.
21.02.2018:
Další byty vyrostou v blízkosti Prahy... Pro našeho klienta jsme zahájili práce na projektové dokumentaci a zajištění potřebných povolení pro výstavbu nových bytových domů. O dalších podrobnostech vás budeme průběžně informovat.
27.01.2018:
Městská část Praha 14 zahájila projektovou přípravu na revitalizaci vnitrobloku Mochovská. Na základě výběrového řízení jsme získali tuto zakázku a v souladu s architektonickou studií připravujeme příslušnou projektovou dokumentaci. Současný neutěšený stav na fotografiibude koncem tohoto roku již minulostí.
23.01.2018:
Již byl zveřejněn kalendář závodů Mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu pro tento rok. Závodník Petr Vítek se letos opět s naší podporou zúčastní kompletního seriálu. Více informací naleznete v sekci Podporujeme. Přejeme šťastnou a úspěšnou sezonu 2018!!!
16.01.2018:
V uplynulých dnech byly na základě zaměření objektu výpravní budovy ve Veselí nad Lužnicí zahájeny práce na projektové dokumentaci stavebních úprav této budovy. Věříme, že ve spolupráci se zadavatelem SŽDC se podaří vytvořit dokumentaci pro stavbu moderního a příjemného nádraží.
13.01.2018:
Obec Čestlice připravuje prostory pro ordinaci. Jak jsme slíbili dříve, přinášíme fotografie z průběhu stavebních úprav objektu Pitkovická 17 v Čestlicích. Práce probíhají bez zaváhání k celkové spokojenosti zadavatele. Fotogalerie zde.
07.01.2018:
V pražských Dejvicích mají klienti ČSOB nově upravenou část pobočky určenou pro poskytování služeb ČSOB Premium. Rádi jsme se na této akci podíleli zpracováním projektové dokumentace a souvisejícími službami při dodávce stavby. Přejeme mnoho spokojených klientů... Více v referencích.
05.01.2018:
Z pokynu majitele společnosti jako absolventa Gymnázia Na Vítězné pláni (www.gvp.cz) jsme přispěli finanční částkou do Nadačního fondu GVP s myšlenkou podpořit oslavy 50 let existence GVP (www.gvp50.cz). S touto Alma mater jsou spojena jeho nejkrásnější léta dospívání a nezapomenutelné zážitky z dob studií. Tímto přejeme GVP dalších minimálně 50 let poskytování kvalitní, precizní a přitom přátelské výuky studentů.
03.01.2018:
V Benešově se staví další byty! Quo Invest - www.bytybenesov.cz - na základě naší dokumentace pro provádění stavby zahájil výstavbu bytového domu v ulici Karla Nového. Přikládáme aktuální fotografie a v průběhu výstavby budeme galerii aktualizovat.
08.12.2017:
Náš klient ČSAD Tišnov zahájil úpravy haly pro opravy autobusů a nákladních vozidel, nově i s pohonem na CNG. Naší prací byla příprava projektové dokumentace a zajištění stavebního povolení.
28.11.2017:
Spokojení senioři. Na osobní pozvání pana Jakuba Erbena jako autora projektu DS Říčany jsme se zúčastnili slavnostní prezentace nově otevřeného a velice zdařilého domova seniorů v Říčanech. Zajištění stavebních a dalších povolení na tuto stavbu bylo zajišťováno naším atelierem na základě námi zpracované dokumentace. Přejeme tímto mnoho úspěchů při provozování domova seniorů a současně mnoho spokojených klientů. Více v referencích.
27.11.2017:
Několik dlouhých týdnů po dokončení stavby polyfunkčního objektu v Jesenici u Prahy přinášíme pár fotografií zdařilé realizace. My jsme se podíleli projektem :) Více zde.
21.10.2017:
Přinášíme vám fotografie ze zdárně ukončené realizace nových laboratoří na ÚČOV v Praze 6, ulice Papírenská. Realizace probíhala plně v souladu s námi zpracovanou projektovou dokumentací a za dohledu v rámci autorských dozorů. Fotogalerie zde.
20.11.2017:
Na základě naší dokumentace se nyní realizuje další z prodejen řetězce Bijou Brigitte, nyní v obchodním centru AUPARK v Hradci Králové. Přejeme mnoho spokojených zákazníků.
16.11.2017:
Naše projektová dokumentace a námi zajištěné stavební povolení byly podkladem pro výběrové řízení na dodavatele stavebních úprav objektu Pitkovická 17 v Čestlicích. Stavební práce pro zadavatele Obec Čestlice budou zahájeny do konce listopadu. Fotografie z výstavby budou následovat.
12.11.2017:
Školáci v Radotíně mají nové učebny! Nástavba jednoho podlaží na budovu Základní školy v Radotíně, zrealizovaná na základě naší projektové dokumentace, námi zajištěného stavebního povolení a prováděných autorských dozorů, je od tohoto školního roku využívána plnohodnotně ke svému účelu. Těšíme se na další spolupráci s Městskou částí Praha 16 – Radotín.
25.10.2017:
Výstavba v Kralupech nad Vltavou pokračuje mílovými kroky. V uplynulých dnech byla zahájena stavba příjezdové komunikace a s ní spojeného parkoviště. Jako u celé této akce byly projektové práce a inženýrská činnost zajištěna naší kanceláří.
19.10.2017:
Dnešního dne nabylo právní moci stavební povolení na stavební úpravy objektu základní školy Doksy spočívající v přístavbě výtahu a zajištění sociálního zázemí pro imobilní. Podkladem pro stavební povolení byla námi zpracovaná projektová dokumentace.
13.10.2017:
Začátkem října proběhlo úspěšné kolaudační řízení na stavební úpravy objektu Komunitního centra, Družstevní 157. Na tuto investiční akci Obce Doksy jsme pro generálního projektanta zajistili dílčí projektovou a inženýrskou přípravu a v průběhu stavby úspěšně komunikovali se stavebním dodavatelem a zadavatelem. Těšíme se na další spolupráci...
26.09.2017:
Dnešního dne proběhlo úspěšné kolaudační řízení na nově zrealizované pobočce ČSOB v Praze 10, Vinohradská 169. Pro tuto pobočku jsme zajišťovali kompletní projektový a inženýrský servis od prvotních projektů a zajištění stavebního povolení až po závěrečnou kolaudaci. Pobočce, která se pro veřejnost otevře následující pondělí, přejeme mnoho příjemných a spokojených klientů. Více v referencích.
20.09.2017:
Byli jsme u toho! 19.9.2017 byl slavnostně otevřen vzorový byt v bytovém komplexu Rezidence Kralupy. Projektová a inženýrská příprava této investiční akce byla zajištěna naší společností a spolupráce s investorem dále pokračuje i v průběhu výstavby. Prohlédněte si fotografie vzorového bytu.
13.09.2017:
Ve spolupráci se zpracovatelem projektové dokumentace, společností TIPRO projekt s.r.o., jsme zajistili komplexní inženýrskou činnost na nový areál DEK Stavebniny v Praze 13. Nyní již nic nebrání zahájení výstavby… Více ve fotogalerii
08.09.2017:
V areálu Linde + Wiemann CZ v Břeclavi byla na základě námi zpracované dokumentace a zajištěného stavebního povolení zahájena výstavba šaten pro zaměstnance nad stávající vrátnicí areálu. O dalším průběhu výstavby budeme informovat.
17.08.2017:
V rámci stavby bytového domu v Kralupech nad Vltavou – Rezidence Kralupy - byl dokončen vzorový byt. Na fotografie tohoto bytu a další informace o projektu se můžete podívat na webových stránkách www.rezidencekralupy.cz. Na tomto projektu jsme se podíleli kompletními projektovými službami a inženýrskou činností. V současné době poskytujeme autorský dozor po dobu výstavby.
08.08.2017:
Podle naší projektové dokumentace bylo úspěšně zrealizováno a zkolaudováno zateplení fasády a výměna oken pavilonu A4 v Thomayerově nemocnici v Praze. Během celé realizace jsme zajišťovali autorský dozor.
03.04.2017:
Přinášíme vám nové fotografie z výstavby DS Říčany – Voděrádky. Více ve fotogalerii
14.03.2017:
I letos se bude MO Atelier hrdě podílet na cestě za vítěznými vavříny na tratích Mistrovství Evropy závodů automobilů do vrchu, kde opět budeme podporovat českého jezdce Petra Vítka a tým AG Motorsport Race Cars!
14.03.2017:
Na budově soukromé školy a školky DINO schools of Prague byla provedena oprava havarijního stavu střechy formou kompletní rekonstrukce. Naše firma provedla návrh a při realizaci zajišťovala technický dozor investora. Fotografie v referencích zde.
02.03.2017:
V současné době probíhá zateplení a výměna oken na pavilonu A4 Thomayerovy nemocnice v Praze. Podkladem pro tyto stavební práce byla námi zpracovaná projektová dokumentace. Současně též zajišťujeme autorský dozor na této investiční akci. Těšíme se, až budeme moci doplnit fotografie finálního stavu. Fotografie z výstavby zde.
13.02.2017:
Do galerie jsme přidali fotografie z výstavby haly G a zpevněné plochy pro parkování zaměstnanců v areálu Linde + Wiemann CZ v Břeclavi. Fotografie zde.
13.02.2017:
7.2.2017 jsme úspěšně zkolaudovali pobočku ERA v Karlových Varech. Na tuto akci jsme vypracovávali kompletní projektovou dokumentaci pro stavební povolení včetně výkonu autorského dozoru, zajištění stavebního povolení a vlastní kolaudaci. Přejeme mnoho spokojených klientů. Fotografie pobočky naleznete v referencích.
25.10.2016:
Na základě naší projektové dokumentace a zajištění územního rozhodnutí a stavebního povolení byla postavena skladově prodejní hala v komerční zóně Nupaky. V daném okamžiku je již hala předána k užívání nájemci k jeho obchodní činnosti. Reference k nahlédnutí zde.
25.10.2016:
Dle naší projektové dokumentace byla zrealizována rekonstrukce pobočky ČSOB a.s. v Rokycanech. Na tuto akci jsme zajistili také stavební povolení a autorské dozory. Přejeme mnoho spokojených klientů. Novou referenci naleznete zde.
13.10.2016:
S hrdostí jsme zaregistrovali, že logistické centrum Sereď bylo oceněno nejvyšším certifikátem BRE­EAM (Buil­ding Rese­arch Estab­lish­ment Envi­ron­men­tal Assess­ment Met­hod). Naše společnost se podílela zpracováním stavební části realizační dokumentace administrativní budovy v rámci tohoto logistického centra. Odkaz na článek. Fotografie je k dispozici zde
04.10.2016:
V polovině září 2016 byla zahájena výstavba haly G v areálu Linde + Wiemann CZ v Břeclavi. Kompletní projektová dokumentace a inženýrská činnost byla zajištěna naším ateliérem. Více v referencích.
27.09.2016:
V pátek 23.9.2016 jsme společně s našimi obchodními přáteli a jejich rodinami oslavili 5. výročí založení naší společnosti. Akce se velice zdařila a tímto bychom chtěli všem poděkovat za účast a příjemné chvíle strávené v mimopracovním prostředí, které jsme si kromě dobrého jídla a pití zpříjemnili také hrou Adventure golfu. Ještě jednou také gratulujeme vítězům turnaje. V rámci oslavy jsme uspořádali tombolu, jejíž výtěžek 9.500,- Kč jsme navýšili o pravidelný příspěvek 10.000,- Kč a celkovou sumu 19.500,- Kč předáme zástupci Zdravotního klauna. Fotogalerie zde.
25.09.2016:
V souladu s projektovou dokumentací vydanou naším ateliérem a námi zajištěnými příslušnými stavebními povoleními byla zahájena výstavba Domova seniorů Říčany - Voděrádky. Další informace a fotografie budou následovat.
13.07.2016:
Dne 28.6.2016 jsme úspěšně zkolaudovali pobočku ČSOB a.s. ve Vimperku. Přejeme mnoho spokojených klientů. Fotografie v referencích.
13.4.2016:
Podle našeho projektového návrhu byla zrealizována herní a dopadová plocha v MŠ Peškova, Praha 5. Tímto přejeme dětem mnoho spokojených chvil na nové herní ploše :) Více v referencích
04.04.2016:
Dne 29.3.2016 proběhl slavnostní křest knihy Praha 5 očima dětí, kde i my jsme se podíleli na jejím vydání. V tento den na radnici Prahy 5 zpěvák Václav Noid Bárta slavnostně pokřtil publikaci "Praha 5 očima dětí", které se stal patronem. Obrázková knihy vznikla v rámci projektu "Děti dětem", který jako interkulturní dialog společně vytvářejí Dětský fond OSN UNICEF a Občanské sdružení HISTORY. Do její realizace se zapojilo 19 škol a školek naší městské části. Starosta Prahy 5 Radek Klíma v rámci této akce převzal certifikát od Dětského fondu OSN – UNICEF věnovaný městské části Praha 5 jako výraz uznání za významnou pomoc ve prospěch dětí i my jsme se podíleli na jejím vydání…
17.2.2016:
Na základě našeho projektu a zajištěného stavebního povolení bylo uvedeno do provozu soukromé Centrum ambulantní péče a poliklinika Comfort Care, Praha 4.
12.02.2016:
Na základě našeho projektu byla zrealizována další pobočka ČSOB a.s. v rámci Redesignu – pobočka ČSOB Olbrachtova, Praha 4. Více v referencích.
18.01.2016:
Na základě našeho projektu byla uvedena do provozu pobočka ČSOB a.s. v Třeboni. Tato pobočka byla projektována v rámci celorepublikového redesignu poboček ČSOB. V současné době pracujeme na několika dalších pobočkách. Fotografie pobočky v Třeboni zde.
11.01.2016:
Dne 7.1.2016 jsme úspěšně zkolaudovali novou pobočku ČSOB a.s. Bělehradská, Praha 2, která byla zrealizována dle námi zpracované projektové dokumentace. Přejeme mnoho spokojených klientů! Fotografie naleznete zde.
29.06.2015:
Dne 23.6.2015 jsme úspěšně zkolaudovali novou pobočku ČSOB Pojišťovny a.s. Ocelářská 7, Praha 9, která byla zrealizována dle námi zpracované projektové dokumentace. Přejeme mnoho spokojených klientů! Fotografie naleznete zde.
12.06.2015:
Dnes jsme zkolaudovali pobočku ČSOB Pojišťovny a.s. na adrese Karla Engliše 3211/1, Praha 5. Otevření pobočky je naplánované na 1.7.2015. Další fotografie včetně veškerého vybavení pobočky budou následovat... Fotografie z kolaudace
09.06.2015:
MO Atelier zvládl další projekt. Tentokrát byl završen zkolaudováním firemní školky Ministerstva zemědělství, fotografie z kolaudace jsou v dispozici v referencích, další budou následovat po dovybavení objektu... Více v referencích
15.05.2015:
Byly zahájeny stavební práce na dvou pražských pobočkách ČSOB Pojišťovny a.s. dle našich projektů.
12.05.2015:
Zahájili jsme zpracovávání projektové dokumentace na stavební úpravy a opravy školských zařízení v Praze 5.
11.05.2015:
V minulém týdnu byl zahájen provoz stomatologické laboratoře ve Slaném, kde jsme dodávali kompletní projektové a inženýrské práce, fotografie budou následovat v referencích.
11.05.2015:
Na základě našeho projektu jsme získali stavební povolení pro novou halu v areálu společnosti LINDE+WIEMANN CZ v Břeclavi.
14.04.2015:
Opět jsme finančně podpořili obecně prospěšnou společnost Zdravotní klaun... Zaslané poděkování
20.11.2014:
7.11.2014 jsme pro zaměstnance, spolupracovníky a obchodní partnery zorganizovali celodenní Školu smyku společně s dalšími aktivitami v Centru bezpečné jízdy – Libros v Ostravě. V rámci této akce námi sponzorovaný závodník Petr Vítek připravil také prezentaci závodních vozů, na základě jeho úspěchů v letošní sezóně jsme mu slavnostně předali reklamní plachtu pod jeho vůz pro závody do vrchu. Chtěli bychom touto cestou poděkovat za příjemně strávený den, který nám přinesl mnoho poznatků o bezpečném užívání našich služebních vozidel. Fotografie z této akce najdete zde.
27.09.2014:
Závodní jezdec Petr Vítek podporovaný MO Atelier dokončil letošní sezónu evropského šampionátu v závodech automobilů do vrchu na celkové sedmé příčce. V hodnocení jeho skupiny sportovních prototypů dokonce získal celkovou druhou příčku! K tomuto výsledku mu napomohly i dvě třetí místa ze závěrečných podniků ve Slovinsku a Chorvatsku... Gratulujeme
30.07.2014:
Na základě našeho projektu a inženýrské činnosti byla uvedena do provozu část pobočky ČSOB a.s. – klientská zóna a privátní bankovnictví v Mladé Boleslavi. Fotografie budou následovat.
23.06.2014:
Na základě naší projektové dokumentace a inženýrské činnosti byl uveden do provozu Obecní dům v Čestlicích. Fotografie budou následovat v sekci reference.
14.5.2014:
Námi sponzorovaný závodník Petr Vítek se umístil na třetím místě ve skupině E2-SC a na osmém místě celkově v závodě do vrchu při dalším podniku mistrovství Evropy v Portugalsku. GRATULUJEME!!!
14.5.2014:
Dne 18.3.2014 jsme se zúčastnili slavnostního otevření nového obchodního centra Hornbach v Čestlicích, toto obchodní centrum bylo postaveno na základě námi zajištěných dílčích projektových prací a kompletní inženýrské činnosti. Společnosti Hornbach tímto přejeme mnoho spokojených zákazníků.
14.5.2014:
Na základě naší projektové dokumentace a námi zajištěného stavebního povolení byla zahájena rekonstrukce rodinného domu v Mukařově. Fotografie z výstavby budou následovat.
21.10.2013:
v referencích naleznete informace o čerstvě dokončeném projektu "Zřízení nové pobočky ČSOB v Praze 5 - Smíchov". Více v referencích.
03.10.2013:
byl dokončen a řádně zkolaudován areál nového prodejního a servisního centra vozidel BMW a MINI v Čestlicích. Přijďte se podívat a vybrat si svůj nový vůz u společnosti RENOCAR. Více v referencích.
24.9.2013:
opět jsme finančně podpořili obecně prospěšnou společnost Zdravotní klaun.
10.9.2013:
zpracováváme investiční záměr na opravu objektu České spořitelny na Praze 8.
18.7.2013:
v referencích naleznete informace o čerstvě dokončeném projektu "Zřízení nové pobočky ČSOB v Praze 7 - Holešovicích". Více v referencích.

MO ATELIER

ČINNOST

REFERENCE

PODPORUJEME

KONTAKT

MO ATELIER s.r.o., Procházkova 634/9, 147 00 Praha 4 moatelier@moatelier.eu, www.moatelier.eu
tel. +420 736 246 986, IČ: 24809233

Design & build by Choli